Açıklama
Akıllı telefon veya tablete benzer çoklu dokunmatik işlem
Üstün verimlilik ve güvenilirlik
Belge akışları için merkezi platform
Zaman kazandıran çözümlerin doğrudan entegrasyonu
Esnek finisaj ve medyanın çok yönlülüğü
Kapsamlı güvenlik özellikleri serisi
Düşük enerji tüketimi ve üstün eko performansı

İşlevsellik
Dakikada 45 sayfaya kadar A4 ve dakikada 22 sayfaya kadar A3 kopyalama ve yazdırma hızı
120/240 opm'e kadar tarama (tek yönlü / çift yönlü)
Hızlı iletim ve dijital alım, yoklama, zaman kaydırma, PC Faksı, gizli kutuya makbuz, e-postaya faks, FTP, SMB için Super G3 faks seçeneği ile faks
Standart: 1.6 GHz (SoC mimarisi) ve 4 GB bellekli gömülü kontrolör

Medya
Standart: 1,150 sayfa, maks. 6.650 sayfa
500 yapraklık üniversal kaset (A5-A3, 52-256 gr / m2)
500 yapraklık üniversal kaset (A5-SRA3, 52-256 gr / m2)
150 yaprak baypas (A6-A3, 60-300g / m2)

Bitirme
50 sayfalık çok pozisyonlu zımbalamalı dahili son işlemci olarka maks. İstif kapasitesi 500 sayfa; Isteğe bağlı delgeç seti 2/4 delikli. 50 yaprak zımbalama / 100 sayfalık zımbalama için kayganlaştırıcı sonlandırıcı olarak isteğe bağlı delgeç seti 2/4 delikli. Kitapçık fonksiyonu ve 50 yaprak zımbalamalı zemin finişer. İsteğe bağlı delgeç kiti 2/4 delikli, dahili Z katlama bulunmaktadır.


Ofisinizde fotokopi çekmek veya çıktı almak için kullandığınız bir fotokopi makinesi varsa, ara sıra kağıt sıkışması ile karşılaşabilirsiniz. Burada fotokopi makinasının sorunsuz çalışır durumda olmasına yardımcı olmak için bir kaç yol vardır.Biz tekrar bir kağıt sıkıştırması ile karşılaşmazsınız asla demiyoruz, ama burada vereceğimiz ipuçları ile, fotokopi makinesinin işlevini düzgün bir şekilde uzun bir süre yerine getirmesi için yardımcı olacaktır. Ucuz kağıt almayın. Üreticisinin yazdığı paket içeriğini ve kağıdın özelliklerini okuyun. Fotokopi makinesinin üreticisi, satış firması veya teknik servis hizmetini veren personelinin tavsiyelerini dinleyerek hangi marka ve gramajda kağıtdı seçeceğinizi araştırın. Unutmayın fotokopi makinelerinde, printerlarda kağıt sıkıştırma hatalarının birçoğu kalitesiz kötü kağıt kullanımından kaynaklanmaktadır.

Kullandığınız kağıtlarda çift alma problemi yaşıyorsanız ilk önce şüpeleneceğiniz husus kağıtların nemli olup birbirine yapışma olasılığıdırBu yüzden çift kopya çekme arızasından korunmak için kağıt kasetlerindeki kağıtları ara sıra havalandırıp ayrıştırmanız gerekir. Kağıtları çeken patenlerin,silindirlerin kirli olmadığından emin olun.Yapabiliyorsanız nemli bir bez parçası kullanarak silindirleri temizlemek iyi bir fikirdir. Belge besleyici kauçuk merdaneleri yavaşça silin. Bu patenler, kirli kaldığında kağıtları kaydıracağından sıkışmalara neden olabilirler. Eğer kağıt alma patenleri,merdaneleri eskidi ise teknik servis personeli sizi uyardığında değişimi talep ederek kağıt sıkıştırma, kağıt alamama, kağıdı yarım alma, kağıdı çift yada fazla alma arızalarının önüne geçebilirsiniz. Bazen, makine üzerindeki parçlarda herhangi bir parça kırık olabilir, zımba teli, ataç benzeri yabancı parçalar makinenin çalışan aksamlarına sıkışıp kağıdın geçiş yolunu kapatabilir. Bu durumda yukarıdaki önlemler işinize yaramayacağında fotokopi teknik servisi arayarak servis kaydı açtırmalısınız.

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?