İşlerinizi daha hızlı tamamlamanızı sağlar. Etkileyici renkler üretin ve hızla işe başlayıp bağlayabilirsiniz. HP ePrint ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak baskı da alabilirsiniz. Kaynak tasarrufu sağlayın ve kullanılan kartuşları geri dönüştürür. Performans potansiyelinizi genişletin. Tek geçişli, çift kafalı tarama özelliği ile tarama işlerini hızla tamamlayın ve verimliliği artırınız. Dakikada 30 sayfaya kadar belge basabilirsiniz. Ayda 1500 - 4000 sayfa olarak önerilen güçlü sayfa hacmi özelliği bulunmaktadır. Basılı kopyaları kolayca dağıtmak ve depolamak için dijital dosyalara dönüştürün ve kusursuz kopyalar oluşturun.

50 yapraklık belge besleyici ve otomatik çift taraflı baskı özelliğinden yararlanarak işlerinizi kolayca tamamlayarak üretkenliğinizi sürdürebilirsiniz. İşlerinizin kalitesini güçlü renklerle ortaya çıkarın. İş akışını basitleştirin ve kurumsal içeriklere 8,89 cm (3,5 inç) renkli dokunmatik ekrandan hızla erişin, saklayın ve yazdırınız.

Maksimum etki bırakın – renk ayarlarını en iyi düzeye getirin ve mükemmel çözünürlükte canlı sonuçlar elde edin. Ofisinizde çeşitli ortamlarda ve boyutlarda üstün kaliteli pazarlama malzemeleri üretin. Üründe bulunan kartuşlarla hızla çalışmaya başlayın. İsteğe bağlı olarak alabileceğiniz yüksek kapasiteli kartuşlarla daha fazla değer kazanın. Hızlı ve kolay kurulum özelliğinden yararlanın ve bağlantıda kalın. HP Otomatik Kablosuz Bağlantı özelliğini kullanarak ağ bağlantısını kablosuz olarak yapılandırın.

HP ePrint ile akıllı telefonunuz veya tabletinizden baskı alabilirsiniz. Baskıları ağ bağlantısına gerek olmadan aygıtlarınızdan gönderin. Kablosuz ve 10/100/1000T Gigabit Ethernet ağ bağlantısıyla kaynaklarınızı daha verimli şekilde kullanın, erişin, yazdırın ve paylaşın. Bu MFP'yi, ofisten yapılan baskıları ve aygıt durumunu uzaktan yönetmeye yönelik HP Web Jetadmin uygulamasını kullanarak proaktif şekilde yönetin. Çevre üzerindeki etkilerinizi azaltın. HP Auto-On/Auto-Off teknolojisi ile  anında kopyalama ve instant-on teknolojisi ile enerji tasarrufu sağlar. Otomatik çift taraflı baskı özelliğiyle kaynaklardan ve kağıttan tasarruf edin.

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?