27,9 x 43,18 cm (11 x 17 inç) (A3) boyutuna kadar basın. Legal boyutuna kadar tarayın ve kopyalayın. HP OfficeJet Pro 7730, iF Design Award 2017 ödülünü kazanan HP OfficeJet Pro 7740 ile aynı ürün ailesindendir. İsteğe bağlı HP yüksek kapasiteli mürekkep kartuşlarıyla 3 kata kadar siyah metin ve 2 kata kadar renkli sayfa basın. Broşürler, sunumlar ve diğer ofis belgeleri için ideal olan canlı renkli grafikler ve siyah beyaz metinler oluşturun. Fosforlu kalemlerden etkilenmeyen suya, lekelenmeye ve solmaya karşı dayanıklı baskılar üretin.

Ofisinizde mükemmel görünen kenarlıksız broşürler, el ilanları, fotoğraflar ve diğer belgeler üretin. 35 sayfalık otomatik belge besleyici ile görevleri hızla tamamlayın ve otomatik çift taraflı baskı elde edin. Renkli dokunmatik ekran ve zaman kazandıran kısayolları kullanarak baskı, tarama, kopyalama ve faks işlerini kontrol altına alın. 

Çeşitli akıllı telefon ve tabletlerden kolayca baskı alın. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi doğrudan yazıcınıza bağlayın ve bir ağa erişmeden kolayca baskı alın. HP Smart uygulamasıyla yazıcınızın gücünü avucunuzda hissedin. Sadece akıllı telefon veya tabletinizin yazdır düğmesine dokunmanız yeterlidir. Yüksek hacimli işleri iki adet 250 yapraklık kağıt tepsisi kullanarak güvenle tamamlayın.

İş için hazır olan profesyonel kalitede renkli baskı elde edin. Lazere göre %50'ye kadar daha düşük sayfa başı maliyetle kolayca 27,9 x 43,18 cm (11 x 17 inç) (A3) boyutuna kadar baskı alın ve yüksek hacimli baskı ihtiyaçlarınızı karşılayın. Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Yalnızca orijinal bir HP yongası kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir yonga kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?