Dakikada 21 sayfaya kadar A4 renkli ve siyah beyaz baskı
1.200 dpi baskı kalitesi
AirPrint, Mopria ve KYOCERA Mobil Baskı da dahil olmak üzere mobil yazdırma desteği
Çift taraflı yazdırma, kopya, faks ve tarama fonksiyonu standart
USB Flash bellekten direkt yazdırma ve flasha direkt tarama
Az sesle kompakt tasarım
Kendi sınıfında olağanüstü düşük baskı maliyeti

 

Toner nedir sorusuna cevap vermeden önce iki anlamı olduğundan bahsetmek faydalı olacaktır. Kelime anlamı olarak yazıcı kartuşu içinde bulunan ve yazdırmayı sağlayan kimyasal maddeye toner denmektedir. Ancak günlük konuşmada içinde toz barındıran yazıcı toner kartuşunun tamamına toner denilmektedir. Bu toner kartuşu fotokopi makinelerinin içinde bulunan bütün parçaların tamamını bünyesinde barındıran ve barındırdığı ekipmanlar sayesinde yazıcıdan yalnızca elektrik ve üzerindeki dişliler yardımı ile hareket almak kaydı ile yazdırma işleminin tamamını kendi bünyesinde yapmaktadır. Yazıcı kartuşu iki bölümden oluşturmaktadır. Bölümlerden birisinde içinde toner tozunu barındıran toner tankı, diğer bölümde ise yazdırmayı sağlayan parçaları bulunmaktadır.

Orjinal toner alımı yapmış ve kullanmış iseniz bu iki bölüm arasında bir bant bulunmaktadır. Muadil toner kartuşu içinde aynı bant sistemi kullanılmaktadır. Bu bantın kullanım amacı toner tozunu hazne içinde tutarak taşıma esnasında oluşabilecek darbelerde tozun kartuş dışına çıkmasını engellemektedir. Yazıcı toner kartuşu kullanılmaya başlanmadan önce bu bant sökülerek atılır. Bantın sökülmesi sonucu hazne içindeki toz bulunduğu yerden çıkarak manyetik merdane veya manyetik silindir denilen mıknatıs özelliği bulunan parça üzerine yapışarak, baskı yapmaya hazır hale gelir.

Çok fonksiyonlu fotokopi sistemi ile ihtiyacınıza uygun cihazları en uygun kiralık çok fonksiyonlu fotokopi makinesi fiyatları ile kiralayın. Fonksiyonlu fotokopi makinesi kiralama, yazıcı, tarayıcı ve faks gibi ürünlere ayrı ayrı para ödemeyin, tek bir cihaz kiralayarak bütün bu özelliklere ücretsiz sahip olun. Çok fonksiyonlu fotokopi ile baskı maliyetlerinizi kontrol altında tutabilir sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz. Kiralık çok fonksiyonlu yazıcı fiyatı ortalama bir aralığa sahiptir fakat net bir ücreti yoktur. Bunun sebebi, kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan donanıma göre değişiklik göstermesidir. Bu yüzden çok fonksiyonlu kiralık fotokopi makinesi fiyatları, müşterilerimizle karşılıklı olarak görüşülüp, ihtiyaçlarının tamamen analiz edilmesinden sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?