Dakikada 20/10 sayfaya kadar A4/A3 renkli ve siyah beyaz baskı
Minimum kurulum ve operasyon gereklilikleri
Renkli dokunmatik ekran ile sihirbaza benzer navigasyonun kolay kullanımı
Enerji tasarrufu için düşük güç tüketimi
Uzun ömürlü parçalar eşi benzeri görülmemiş etkinlik ve dayanıklılık sağlar
HyPAS™ çözüm platformu güçlü kişiselleştirmelere imkan sağlar

 

Yapılan çalışmaların büyük bir kısmı bilgisayarlı ortam da yapıldığı için bunların belgelenmesi veya herhangi bir belgenin çoğaltılması durumunda yazıcıya ihtiyaç vardır. Dijital ortamda hazırlanan çalışmalar fotokopi kağıdıüzerine basılmaktadır. Bu süreçte ağaçtan yapılmış olan kağıt çok yüksek sıcaklık altına değişik renklerdeki mürekkebe maruz kalmaktadır. Kağıdın esnek olması sayesinde tonerin içinden rahatça geçmesi gerekir. En önemli kısımlardan birisi ise mürekkebi istenilen oranda emerek dağılmasını engellemelidir. Bu süreçlere uygun olarak üretilen fotokopi kağıtları günlük kullanımda da rahatlık sağlamaktadır. Soğuk mürekkebi de emebilen bu kağıtlar oldukça yaygın kullanılmaktadır. Kâğıtların sakama koşulları ise kuru ve oda sıcaklığının altındaki hava koşullarıdır.

Arızalı ürünleriniz işyeri veya evinizden teslim alınır. En kısa sürede ücretsiz olarak arızası belirlendikten sonra yazıcınız hakkında hazırlanmış rapor size sunulur. Onaylamanız dahilinde yazıcınızın onarımı yapılır, onaylanmayan yazıcıdan herhangi bir arıza tesbit ücreti talep edilmez. Yazıcınız rapor onaylandıktan 1 gün sonra onarılarak ilk günkü performansında size teslim edilir.

Asırlardan beri kullanılan kağıt gelişen teknolojiyle son halini almıştır. Kullanımın kolay hale getirilmesiyle eğitim ve iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Ağaçtan üretilen kağıt değişik bileşenler eklenerek daha esnek ve beyaz hale getirilebilmiştir. Kalitesini de belirleyen bu işlemler kullanım amacına yönelik de üretim sağlamaktadır.

Otomatik kağıt besleyici, sıralayıcı, çift taraflı yazdırma ünitesi ve zımbalı güçlü fotokopi makineleri büyük miktarlarda kopyaların oluşturulduğu çoğu ofiste bulunmaktadır. Bu da yüksek miktarda ihtiyaç duyulan belgelerin kolayca, ekonomik ve hızlı bir şekilde üretilebilmesini sağlar. Büyük fotokopi makinaları genellikle mimarlık ofislerinde ve kopyalama merkezlerinde bulunur. Kopyalama merkezlerinde belgelerin hem analog hem de dijital kopyalaması mümkündür. Dolayısıyla kopyalama merkezleri daha fazla format sunabilir.

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?