Dakikada 40 sayfaya kadar A4 renkli baskı
Gelişmiş renk teknolojisi sayesinde üstün görüntü kalitesi
Standart 1.200 x 1.200 dpi yazdırma çözünürlüğü, 2 bit derinlik (4.800 x 1.200 dpi eşdeğerinde)
7.150 sayfaya kadar A6 ile SRA3 arası esnek kağıt seçenekleri
Yer kazandıran dahili sonlandırıcı dahil üretken sonlandırma seçenekleri
4 GB hafıza, 8 GB SSD + 320 GB HDD hafıza ve depolama
Uzun ömürlü parçalar benzersiz etkinlik, dayanıklılık ve daha az atık sağlar
En üst üretkenlik ve renk kalitesi için opsiyonel fiery işlemci

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte teknolojik cihazlara olan ihtiyaçta artış göstermektedir. İnsanlar telefon, bilgisayar ya da herhangi bir elektronik cihaz satın alırken markasına önem vermektedirler. İsim yapmış markalardan alış veriş yapmak insanlara daha cazip gelmektedir. Fotokopi makinesi kiralama çözümlerimiz ile başlangıç yatırım maliyeti olmadan işletmenizin baskı işleri için profesyonel fotokopi makinesi kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotokopi makinesi kiralama yöntemi ile sayfa başı maliyetinizi bilerek ve sözleşme süresi boyunca da bu maliyeti sabitleyerek işlerinize rahatlıkla devam etmeniz mümkün.

Fotokopi makinesi kiralama konusunda fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. İhtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecek makine modelini belirleyerek, en kısa sürede fiyat teklifi çalışması yaparak size gönderebiliriz. Bu özelliği sayesinde günümüzde hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Hp yazıcılar ise fotokopi makinelerine göre daha farklı bir kullanıma sahiptir. Bu makineler da günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Fotokopi makineleri daha önceden basılmış olan belge ve dokümanların çoğaltılması amacıyla kullanılan makinelerdir. Bu makineler 1990 yılından itibaren yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede insanlar teknolojiyi çok verimli bir şekilde kullanabilmektedirler.  Fotokopi makineleri çok seri bir biçimde çalışmaktadır, yani birkaç dakika içinde makineden onlarca çıktı alabilirsiniz. Bir diğer önemli özelliği ise fotokopi makineleri ile alınan çıktıların maliyeti oldukça düşüktür.

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?