1992 yılında kurulan Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş olarak, dünyanın en gelişmiş teknoloji ürünlerini ve hizmetlerini, ülkemizde faaliyet gösteren kurumlara ya da bireysel taleplere en uygun şartlarla sunma hedefiyle yola çıktık. Geçtiğimiz süre boyunca, binlerce kurumsal ve bireysel ihtiyacı karşılayan firmamız, hedeflediği yolda ilerlerken insan odaklı çalışma ilkesinden asla ödün vermemiştir.

Doküman sistemleri konusunda en seçkin markaları bünyesinde barındıran firmamız, sunduğu teknik destek ve yazılım hizmetleri ile sektörde aranan isimlerden biri olmayı başarmıştır. Güvenilir markaları, garantili hizmet anlayışı ile müşterilerine sunan firmamız, özellikle verdiği satış sonrası destek çalışmalarıyla memnun kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş. olarak, sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle devlet kurumlarının, üniversitelerin, hastanelerin, şirketlerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına güncel çözümler üretiyoruz. Yazılım ve donanım alanında eğitimden geçmiş kadromuz, ülkemizde geniş bir hizmet ağı ile 7/24 teknik destek çalışmaları yürütmektedir. 

Önde gelen fotokopi/yazıcı markalarının satışı yanında kuruluşumuz, piyasa koşullarına uygun ödeme planları oluşturarak bu makinelerin kiralanması konusunda da müşterilerine benzersiz bir hizmet vermektedir.

Hedefimiz bizi tercih etmiş kullanıcılara, rekabet koşullarına uygun, düşük maliyetli ürün ve hizmetler sunmaktır. Farklı sektörlerde hizmet veren müşterilerimize uygun maliyetin yanı sıra zamandan kazandırmak da öncelikli amaçlarımız arasında yer almaktadır. 

 

 

Firmanıza 1. Sınıf doküman çözüm ortağı mı arıyorsunuz?